Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml
Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml

Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml (13452)

0,00
Marka : Bioderma
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺118,15(KDV Dahil)

Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml


jane iredale KampanyaÖzet Bilgi : Cilt yapısını arındırır ve pürüzsüzleştirir, doğal görünümünü geri kazandırır. 
 
Marka: Bioderma
 
Hacim: 30ml
 
Etki alanı: Arındırıcı, pürüzsüzleştirici, siyah noktalara karşı bakım sağlar.
 
Kullanıma uygun ciltler:  Karma ve yağlı ciltlerBioderma Sebium Akn Fluid 30ml ürününün açıklaması:

Sebium Akn içerisindeki patentli yağ düzenleyici kompleks Fluidactive ile sebum kalitesinin ve dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Böylece ciltteki pürüzlerin oluşumunun yavaşlatılmasına katkıda bulunur. Kerato düzenleyici aktif içerikleri sayesinde cilt gözeneklerini derinlemesine temizler, cilt kusurlarını temizlemeye yardımcı olur.Yatıştırıcı içeriği sayesinde ciltteki kızarıklık görünümünün giderilmesine destek olur. Açık renkli ve yağsız dokuya sahiptir. Komedojenik değildir. Karma ve yağlı ciltteki toleransı test edilmiştir. Yüksek cilt toleransına sahiptir.

Uygulama şekli: Sebium H20 ya da Sebium Foamin gel ile önceden temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez göz bölgesine gelmeyecek şekilde uygulanabilir. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı