Bioderma Photoderma Max Aquafluid SPF50+ Golden 40ml - Akışkan Dokulu Güneş Koruyucu Koyu Renk
Bioderma Photoderma Max Aquafluid SPF50+ Golden 40ml - Akışkan Dokulu Güneş Koruyucu Koyu Renk

Bioderma Photoderma Max Aquafluid SPF50+ Golden 40ml - Akışkan Dokulu Güneş Koruyucu Koyu Renk (42083)

0,00
Marka : Bioderma
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid Spf50 Tinted Cream 40ml

Karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt ile temas halinde akışkan hale gelen ultra akışkan dokusu sayesinde gözeneklerden kayarak geçer ve birikim oluşturmaz.

Özel patentli Pioprotection formülü, cilt bakımı için optimum koruma sağlar. Light ve golden tonları ile cilt görünümünün dengelenmesine yardımcı olur. Aplikatör ucu sayesinde kolay ve eşit bir uygulama sağlar. Ciltte kalıntı bırakmaz

Yüz kullanımına uygundur
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı