Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ 100ml
Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ 100ml

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ 100ml (31767)

0,00
Marka : Bioderma
Fiyat : ₺243,00(KDV Dahil)

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ UVA 50 

 
Kullanıma uygun ciltler: Tüm cilt tipleri için
 

 Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ UVA 50 ürününün açıklaması:

Güneş filtreleri üzerine yapılan en son araştırmalardan yararlanılarak geliştirilen Photoderm SENSITIVE, UVB ve UVA'ya karşı ekstrem koruma sunar.
Active Patent sayesinde cildin doğal biyolojik savunma sistemlerini aktive ederek cildin güneş karşısındaki tolerans seviyesini arttırır.
Hipoalerjeniktir. Kemodojenik değildir. Cilt tarafından iyi tolere edilir. Fotostabildir.

 

Uygulama şekli:

Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Güneş maruzatından ve suya girmeden önce bol eşit miktarda uygulanır. (Kulalnılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.) Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden (havlu ile temas, kum ile temas) sonra yeniden tekrarlanmalıdır. Gözlere direk temas ettirmeyiniz. Bebekleri ve çocukları direk olarak güneşe maruz bırakamyınız. Uzun süreli güneş maruzatı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı