Bioderma Photoderm Mineral Spf50 Sprey 100gr
Bioderma Photoderm Mineral Spf50 Sprey 100gr

Bioderma Photoderm Mineral Spf50 Sprey 100gr (93823)

0,00
Marka : Bioderma
Fiyat : ₺259,50(KDV Dahil)

Bioderma Photoderm Mineral Spf50 Sprey 100gr 


Ürünün Faydaları:
Anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Mineral güneşe karşı koruma sağlar.Güneşe karşı toleransın azlığı sonucunda oluşan cilt yüzeyindeki yıpranmaların oluşmaması için bakım sağlar.Akıcı bir dokuya sahiptir, renksizdir, geride yağlı bir tabaka bırakmaz.Parfümsüzdür.Suya dayanıklıdır.

Uygun Cilt Tipi:
Güneş ışığına karşı toleransı düşük ciltler.
Hassas ciltler.

Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır.Kullanılan ürün miktarının azalması koruma seviyesinin azalmasına sebeb olucaktır.Yüzmeden, friksiyondan ve spordan sonra tekrar uygulanmalıdır.Gözlere direkt temas ettirmeyiniz.

Kullanım Sıklığı:
Sıklıkla uygulayınız.

Ürün Bileşimi:
DECYL OLEATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ZINC OXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOGLYCERIDES, TITANIUM DIOXIDE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, STEARIC ACID, ALUMINA, TOCOPHEROL.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı