Bioderma Photoderm Max Lait + Bioderma Photoderm Kid Lait
Bioderma Photoderm Max Lait + Bioderma Photoderm Kid Lait | sağlıksepetiBiodermaVücut Güneş ÜrünleriBioderma Photoderm Max Lait + Bioderma Photoderm Kid Lait

Bioderma Photoderm Max Lait + Bioderma Photoderm Kid Lait (115036)

5,00
Marka : Bioderma
Fiyat : ₺199,50(KDV Dahil)
Barkod : 8699956512822
Detay İcon

Bioderma Photoderm Max Lait Spf 50+ 100 ml + Bioderma Photoderm Kid Lait Spf 50+ 100 ml çocuklar için güneş koruyucu ürün seti.

Süt formunda güneş koruyucu ve çocuklar için süt formunda güneş koruyudan oluşan 2'li paket avantajlıdır. Photoderm max lait spf50 100ml çok yüksek oranda güneş koruyuculuğuna sahiptir. Çok ince ve akışkan kıvama sahip olan ürün yağlı his ve beyaz tabakalara sebep olmaz. Parfüm ve Paraben içermemektedir. Photoderm kid lait spf50 100ml Çocuklar için hassasiyetle üretilmiş olan ürün UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Yağlı his ve beyaz leke bırakmayan ürün süt dokusundadır.İçeriğinde Parfüm ve Paraben bulunmaz. Her iki üründe güneşe çıkmadan en az 15 dk önce cilde uygulanmalıdır. Ter ve su ile temasta ürünü tekrar uygulayınız. Ürünü 2 saat aralıklarla yenileyiniz. İçerik: Photoderm max lait spf50 100ml Aqua/Water/Eau, Dıcaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Bıs-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Trıazıne, Cyclopentasıloxane, C20-22 Alkyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Fructoolıgosaccharıdes, Lamınarıa Ochroleuca Extract, C20-22 Alcohols, Decyl Glucosıde, Cyclohexasıloxane, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodıum Acryloyldımethyl Taurate Copolymer, Ectoın, Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Cıtrıc Acıd, Sodıum Hydroxıde, Dısodıum Edta, Chlorphenesın, Phenoxyethanol. [bı 545] Photoderm kid lait spf50 100ml Aqua/Water/Eau, Dıcaprylyl Carbonate, Dıısopropyl Sebacate, Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Ethylhexyl Trıazone, Glycerın, Decyl Glucosıde, Hydroxypropyl Dımethıcone Behenate, Methylpropanedıol, C20-22 Alkyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Ectoın, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Fructoolıgosaccharıdes, Lamınarıa Ochroleuca Extract, C20-22 Alcohols, Dımethıcone, Creatıne, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Blue 1 (cı 42090), Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Sodıum Hydroxıde, Dısodıum Edta, Phenoxyethanol, Chlorphenesın.
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı