Bioderma Photoderm Leb SPF 30 UVA 30 Sprey 125 ml
Bioderma Photoderm Leb SPF 30 UVA 30 Sprey 125 ml

Bioderma Photoderm Leb SPF 30 UVA 30 Sprey 125 ml (42092)

0,00
Marka : Bioderma
Fiyat : ₺226,00(KDV Dahil)

Bioderma Photoderm LEB SPF 30 UVA 30 Sprey 125 ml

 Ürünün açıklaması:  

 

 

 
Bioderma Photoderm LEB SPF 30 UVA 30 Sprey Özellikleri: En ideal UVA-UVB oranını sahip Photoderm LEB (SPF 30 UVA 30, oran=1), UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerin önüne geçer. Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz. Oktokrilen içermez. Komedojenik değildir. Mükemmel tolerans. Fotostabildir. Suya dayanıklıdır.
 
 Uygulama şekli:  Güneş maruzatından ve suya girmeden önce, özellikle dekolte bölgesi gibi güneşe karşı daha hassas bölgelere bol ve eşit miktarda uygulanır. (Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.)  Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden (havlu ile temas, kum ile temas) sonra yeniden tekrarlanmalıdır. Gözlere direk temas ettirmeyiniz. Bebekleri ve çocukları direk olarak güneşe maruz bırakmayınız. Uzun süreli güneş maruzatı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı