Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17
Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 Online Sipariş Verin I Sagliksepeti.comBiodermaBronzlaştırıcılarBioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17

Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 (52969)

0,00
Marka : Bioderma
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺232,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺182,00(KDV Dahil)
Barkod : 3401353689862
Detay İcon

Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 - 200 ml

Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. İçeriğindeki bronzlaştırıcı komplex brozlaşma süreçlerinin hızlanmasına ve yoğunlaşmasına yardımcı olurken aynı zamanda doğal bronzluğun süresinin uzamasını sağlar. İçerdiği Bioprotection patenti ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerin önüne geçer. Alkol içermeyen formülü sayesinde tolerans sağlar ve cildi kurutmaz. Oktokrilen içermez. Komedojenik değildir. Hipoalerjeniktir. Fotostabildir. Suya dayanıklıdır. 
 
Uygulama şekli:  Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Güneş maruzatından ve suya girmeden önce bol eşit miktarda uygulanır. (Kulalnılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.) Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden (havlu ile temas, kum ile temas) sonra yeniden tekrarlanmalıdır. Gözlere direk temas ettirmeyiniz. Bebekleri ve çocukları direk olarak güneşe maruz bırakamyınız. Uzun süreli güneş maruzatı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı