Bioderma Abcderm Peri-Oral Krem 40ml
Bioderma Abcderm Peri-Oral Krem 40ml

Bioderma Abcderm Peri-Oral Krem 40ml (13980)

0,00
Marka : Bioderma
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺164,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,40(KDV Dahil)

Bioderma Abcderm Peri-Oral Krem 40ml


Hassas bebek ve çocuklar için cilt görünümünü yatıştırmaya yardımcı, arındırıcı krem
AbcDerm Peri-Oral, hassas bebek ve çocuk cildinde ağız çevresindeki hassasiyeti yatıştırmaya, arındırmaya ve cilt görünümünü güçlendirmeye destek olmak amacıyla, AbcDerm Dermatolojik Güvenlik İlkelerine uygun olarak özenle üretilmiştir.

Özellik:
Formülündeki arındırıcı ajanlar ve Amylpriv patenti sayesinde, cildi arındırır
-Yatıştırıcı ajanlar sayesinde kızarıklık görünümünü yatıştırmaya ve cilt konforunu yeniden sağlamaya yardımcı olur. Paraben içermez. Parfümsüzdür. Hipoalerjeniktir.

Kullanım şekli: Temiz cilde günde 2-3 kez uygulanır. Hijyen koşulları sebebiyle, kullandıktan sonra ürünü sıkıca kapatınız


Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı