BIGJOY BETAALA POWDER
BIGJOY BETAALA POWDER

BIGJOY BETAALA POWDER (111946)

0,00
Marka : BIGJOY
Fiyat : ₺101,20(KDV Dahil)

Big Joy Beta Alanine nedir?

Toz formda sadece Beta alanin amino asidi içeren bir antrenman öncesi (pre workout) ürünüdür. Beta alanin birçok pre-workout ürününde kullanılan bir amino asittir.

Yoğun antrenman dönemlerinde, kas dayanıklılığını desteklemeye, yorgunluk seviyenizi aşağı çekmeye ve verimli antrenman yapmanızı sağlamaya yardımcı olabilecek bir üründür. Beta alanin hakkında yapılan araştırmalarda, atletlerin aerobik kapasitesine ve sprint performansı üzerine yardımcı etkileri incelenmiştir.

 Big Joy Beta Alanine' nin dikkat çeken özellikleri:

- Her serviste 3 gram Beta-alanin

- Saf Beta-Alanin içeriği

- Aromasız olması sayesinde aromalı içecekler ile karıştırılabilir

Orta Seviye

Bir porsiyonu (1 çay kaşığı/3 gram) 250 ml içecek ile karıştırarak tüketiniz. Toplamda günde iki porsiyon tüketebilirsiniz.

300 Gram
 
 
Servis Miktarı : 1 Çay Kaşığı (3 Gram)
Servis Sayısı : 100
 
% Günlük Değer*
  12kcal
**
Enerji
  0g
**
Yağ
  0g
**
Karbonhidrat
  3g
**
Protein
  3000mg
**
Beta Alanin
 
** Günlük değerler saptanamamıştır.

İleri Seviye

Bir porsiyonu (1 çay kaşığı/3 gram) 250 ml içecek ile karıştırarak tüketiniz. Toplamda günde iki porsiyon tüketebilirsiniz.


Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı