Bella B Sunny Bee SPF40+ / UVA39 Güneş Koruyucu Sprey 147ml
Bella B Sunny Bee SPF40+ / UVA39 Güneş Koruyucu Sprey 147ml

Bella B Sunny Bee SPF40+ / UVA39 Güneş Koruyucu Sprey 147ml (65403)

0,00
Marka : BELLA B
Fiyat : ₺173,98(KDV Dahil)

Bella B Sunny Bee SPF40+ / UVA39 Güneş Koruyucu Sprey 147ml

 
Güneş Koruyucu Sprey SPF 40+
 
  • Güneş Koruma Filtreleri ile geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar.
  • Patentli Sinerjik Etkili Bitkisel Kompleks fotokoruyucu özelliği ile UV ışınlarının cilde verdiği zararlara karşı cilt yüzeyini korur ve çevresel etkenlerin etkisizleştirilmesini sağlar.
  • Propenadiol; cildi nemlendirir, yumuşatır ve yatıştırır.
  • Aloe Vera özelliği ile cildi yatıştırır ve güçlendirir.
 
Kullanımı:
Güneşe çıkmadan 20 dakika once uygulanmalı, 3 saatte 1 yenilenmelidir. Özellikle yaz aylarında 12-16 saatleri arasında bebeğinizi ve çocuğunuzu güneş ile direk temastan uzak tutun.
 
PABA, Paraben, Mineral Yağ, Parfüm içermez.
Organik içerikler ile birlikte üretilmiştir.
Hipoalerjeniktir.
Hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı