Avene Hydrance Optimale Legere Spf 20 40 ml- Nemlendirici
Avene Hydrance Optimale Legere Spf 20 40 ml- Nemlendirici

Avene Hydrance Optimale Legere Spf 20 40 ml- Nemlendirici (15588)

Marka : AVENE
Fiyat : ₺216,44(KDV Dahil)

Avene Hydrance Optimale Legere SPF20 Nemlendirici 

   Günümüzde cilt bakımı konusunda kendini uzman derecesinde gören dermatologlar, insanların sahip oldukları ciltleri farklı kategorilere ayırmışlardır. Özellikle her bireyin farklı bir cilt yapısı olduğunun altını çizen bu uzman kişiler yine bu cilt tipleri için uygulanacak bakım önerilerini de farklı şekillerde belirtmektedirler.

    Birçok cilt yapısından bahsetmekle beraber karma ciltler sıklıkla rastlanan bir cilt tipidir. Bu cilt tipinin genel özellikleri arasında T bölgesi olarak bilinen yanak, alın burun, çene kısmı yağlı olmasını ve diğer bölgelerin kuru olmasını göstermek mümkündür. Karma ciltler için uygun bakım ürünlerini bulmak zordur. Zira bu tip ciltlerin dengesi çabuk bozulabilmektedir.

    Avene Hydrance Optimale Legere SPF20 Nemlendirici krem ürün karma ve normalden karmaya eğilimli ciltlerde etkili bir nemlendirme özelliğine sahip olmanın yanında iyi bir güneş koruyucu olarak da görev yapmaktadır. Temel etkisi olan nemlendirme için glikol ve sebum düzenleyici kapsül bileşimine sahiptir. Yağ Fazı oranı %15 olarak belirtilen avene nemlendirici Hydrance Optimale Legere SPF20 cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirmeyi derinlemesine sağlamaktadır.

     Avene Hydrance Optimale Legere SPF20 Nemlendirici sabah ve akşam olarak göz çevresi haricinde tüm yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygun bir bakım ürünüdür.
 

Özellik:


Avene Dermatoloji Laboratuarları'nın gözün nemli yapısını inceleyerek yaptığı yoğun araştırmalar sonucunda hassas ciltler için yoğun nem veren formül ortaya çıkmiştır.  HYDRANCE OPTIMALE UV LEGERE  yağ içermez ve cildi nemlendirerek yumuşak ve mat bi görünüm sağlar.
 

Kullanım Şekli:

Sabahları temizlenmiş yüze ve boyuna uygulayın.

İçerik:

Avene Thermal Sprıng Water (Avene Aqua), Ethylhexyl Methoxycınnamate, Octocrylene Bıs-Ethylhexylloxphenol Methoxphenyl Trıazıne, Cyclomethıcone, Alumınum, Starch Octenylsuccınate, Polmethyl Methacrylate, Potassıum Cetyl Phosphate, Benzoic  Acıd Beta Sıtosterol Caprylıc/Caprıc Triglyceride, Carbomer, Dısodıum EDTA, Glycerin,Droxıde.

Cinsiyet
Kadın Erkek Unisex
Yaş Grubu
15-20 21-35 36-45 45+
Bölge
Yüz Boyun/Dekolte
Cilt Tipi
Hassas/Alerjik Kuru
Sorun
Kızarıklık/Hassasiyet Kuruluk/Nemsizlik
İçerik
Doğal
Ürün Tipi
Krem
Boy
15-30-40 ml
SPF
1-20
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.