Auriga Flavo-C Serum 15ml
Auriga Flavo-C Serum 15ml

Auriga Flavo-C Serum 15ml (55902)

0,00
Marka : AURIGA
Fiyat : ₺238,92(KDV Dahil)

Auriga Flavo-C Serum 15ml


Auriga Flavo-C serumun genç kadınlarda kullanımı, Cilt yüzeyi bütünlüğünü koruyarak kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcıdır.
Flavo C Serum içeriğindeki serbest C vitamini, cilt yaşlanmalarında, güneşe ve yorgunluğa bağlı ciltde oluşan ince çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Flavo C Serum özellikle C vitaminin antioksidan etkisini en üst düzeye çıkartacak şekilde formüle edilmiştir.

Uygulama:

Cildi temizleyip kuruladıktan sonra ihtiyaç duyulan bölgeye sabah ve akşam FLAVO-C Serum'dan birkaç damla sürülür. Tamamen emilene kadar masaj yapılır. Gözlere temas etmesinden kaçınılmalıdır. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı