Anna Susanna Şampuan 200ml
Anna Susanna Şampuan 200ml

Anna Susanna Şampuan 200ml (24185)

5,00
Fiyat : ₺107,00(KDV Dahil)

200 ml hacminde saman sarısı berrak bir üründür. ‘Normal ve yıpranmış saçlar için’ ibaresi kutu üzerinde yer almaktadır. Ürün bitki ekstreleri içermektedir. Kozmetik ürünlerde CTFA ‘ya göre genel kural olarak en yüksek miktardaki maddeden daha az maddeye göre listeleme yapılmaktadır.
Su: Şampuanın çözücüsü ve taşıyıcısır.

Sodium laureth sulfate: Anyonik deterjandır şampuanlarda temizleme özelliği bu maddeye bağlıdır.Etoksillenmiş olduğu için deri ve gözlerde iritasyon potansiyeli düşüktür.
Cocamide DEA: Köpük arttırıcı yardımcı deterjandır. Sodyum klorür ile birlikte vizkozitenin artmasına da hizmet eder.
Sodium chloride: Şampuan formüllerinde coco DEA ile birlikte vizkozite artışı sağlamak için kullanılır.
Aesculus hippocastaunum seed extract: At kestanesi tohumu ekstraktı kronik ven yetersizliği durumunda kan dolaşımını arttırmak için kullanılmaktadır. Bu şampuana katılmasının nedeni saçlı deride aynı etkiden faydalanmak olabilir.
Propylene glycol: Bitki ekstrelerini çözmek ve taşımak için sık olarak kullanılır aynı zamanda formüller için antimikrobiyal özelliktedir.
PEG-7 glyceryl cocoate : Bu madde yardımcı deterjan, çözücü ve emolyent olarak kullanılır. Saçlar üzerinde kaygan ve yumuşak bir son etki sağlar.
Citric acid: Şampuan pH değerlerini asitleştirme yönünde ayarlamak için katılır.
Phenoxyethanol: Antimikrobiyal koruyucudur.
Panthenol: Pro-vitamin B5 saç ürünlerine saç telleri üzerindeki şartlandırıcı ( parlaklık, tarama kolaylığı, nemlendirme ) etkisi nedeniyle katılır.
Hamamelis virginiana extract: Bu bitki ekstresi tıpta yaygın olarak yıllardır kullanılmaktadır. Damar büzücü ve antienflamatuvar etkisi vardır. Traş sonrası cilt tahrişlerini ve kanamalarını durdurmakta da kullanılır. Şampuandaki etkisi saçlı deride iritasyonu azaltmak dolayısı ile kepeği baskılamak için olabilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı