99 Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı
99 Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı

99 Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı (76339)

0,00
Marka : 99
Fiyat : ₺102,68(KDV Dahil)
99 Naturel Erken ve Yeni Doğan Bebek Köpük Şampuanı
Erken ve yeni doğan bebeklerin fazlasıyla hassas ciltleri için özel olarak geliştirilmiştir. Özel başlığı ile elde edilen köpük, banyo sırasında yıkama kolaylığı sağlar. Bebek cildinin pH değeri ile uyumlu ve göz yakmayan bir formüle sahiptir. Cilde zararlı sert ve tahrişi yüksek yıkama aktif maddeleri içermez. Düzenli kullanımda saç derisinin yağ dengesini düzenleyerek konak oluşumunu engeller; oluşmuş konakların giderilmesine yardımcı olur.
 
Doğal Orijinli İçerik
 
Avocado Oil (Avokada Yağı) : A-E-D vitaminleri bakımından zengindir. Derin ve yoğun nemlendirme sağlar.
 
Calendula Oil (Kadife Çiçeği) : Hücre yenileyici ve nemlendiricidir. Antibakteriyel özelliği bulunur. Cildi tahrişe ve kızarıklığa karşı korur.
 
Green Tea (Yeşilçay) : Güçlü bir antioksidandır. Saç foliküllerini güçlendirici ve saç büyümesini destekleyicidir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucudur.
 
Tilia Cordata (Ihlamur) : Onarıcı, arındırıcı ve tazeleyicidir. Nemlendirici ve rahatlatıcı özelliği vardır.
 
Climbazole : Konak oluşumunu engeller, oluşmuş konakların giderilmesine yardımcı olur. Kaşıntı ve tahrişe karşı rahatlatıcıdır.
 
Kullanım Şekli
 
99 Erken ve Yeni Doğan Köpük Şampuanı’nı banyo sırasında, hafifçe eğin ve avucunuzda sıkarak özel başlıktan köpük çıkmasını sağlayın. Köpüğü nemli saça uygulayın ve bir süre bekleyin. Saçı ve vücudu nazikçe masaj yaparak temizleyin. Sonrasında iyice durulayın. Bebeğinizin doğal bakımını tamamlamak için 99 Bebek Losyonu’nu ve 99 Bebek Kremi’ni kullanın
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı